Weedshop 696x86
Search
Close this search box.

Inspired by Freedom

Svoboda. Je to jednoduché slovo plné významu. Pro každého jednotlivce znamená něco jiného. Ona ji definuje takto, on má úplně jinou představu o významu. Přesto každý ví, že svoboda je cenná, bez ohledu na to, jakou hodnotu si za ni dosadíme.

Pro společnost CANNA je svoboda rozhodující. Svoboda volby. Uznáváme naše rozdíly a přijímáme je. Právo na vlastní rozvoj. Ty tvoří základ naší značky; to je to, co bychom chtěli sdělit. Význam značky CANNA závisí na všech, kteří za ní stojí. Od těch, kteří jsou plně zapojeni, až po ty, kteří jsou zúčastněni jen mírně. Každá osoba, která zná nebo pracuje s CANNA, zažívá svobodu k utváření osudů, které si přeje. Společně chceme inspirovat k naplnění této svobody.

robert e1531133485861
Robert a Sára Veverka (foto: Veronika Krejzová)

Tým CANNA CZ provedl řadu rozhovorů s pěstiteli, distributory, majiteli obchodů a lidmi, kteří naši značku důvěrně znají. Jsou to různí lidé s odlišným pohledem na svět, ale všichni sdílejí stejné porozumění: svobodu.

Můžete se našim čtenářům představit?

Jmenuji se Robert Veverka a jsem předsedou spolku Legalizace.cz, který usiluje o reformu drogové, respektive konopné politiky v ČR. Za tímto účelem spolek pořádá kulturní a vzdělávací akce a každoroční demonstraci za legalizaci konopí Million Marihuana March v Praze. Současným cílem spolku je legalizace, tedy regulace pěstování, držení a zpracování konopí pro osobní potřebu každého dospělého člověka. Tento spolek zároveň podporuje a napomáhá stejnému cíli i dalším organizacím po celém světě. Také jsem vydavatel a šéfredaktor magazínu Legalizace, který během osmi let své existence každé dva měsíce nastavuje zrcadlo současné prohibiční konopné politice skrze rozhovory s odborníky i umělci, příběhy pacientů, kteří se léčí konopím, zpravodajstvím z domova i ze světa, drogovou publicistikou či aktivismem nebo návody, jak konopí pěstovat a zpracovávat.

Odkud znáte společnost CANNA?

Se zástupci společnosti CANNA jsem měl možnost se seznámit v době, kdy jsem vstoupil do spolku Legalizace.cz, tedy někdy v roce 2007 a poprvé je požádal o podporu v našem legalizačním úsilí. Mile mě překvapil jejich zájem i následná podpora, která vyústila v dlouholetou spolupráci.

Co pro vás znamená slovo „svoboda“?

Vyndat ze šuplíku pas a vydat se na cestu okolo světa, mít možnost navštívit každou zemi, kdekoli se zastavit, pracovat a trávit příjemné chvíle s lidmi, kteří, ač hovoří cizími jazyky, mají jiné zvyky, víru nebo barvu pleti, stále zůstávají přátelskými lidmi. Mít možnost na ulici či v divadle sdělit nenásilnou formou svůj názor. Mít možnost jít k volbám, volit si své zástupce a zprostředkovaně rozhodovat o dění ve vlastní zemi. Mít možnost se vzdělávat, diskutovat, vlastnit movité i nemovité věci, podnikat, jíst, pít a pěstovat cokoli, co uznám za vhodné. Nebát se o svůj život či životy svých blízkých. Slovo svoboda však pro mě přese všechno výše zmíněné znamená především respekt – zodpovědný, tolerantní a nepokrytecký postoj k sobě i všem ostatním.

Kdo Vás inspiruje?

Úspěšní vynálezci, objevitelé, dobrodruzi, umělci, vědci, sportovci, no zkrátka všichni, kteří dali přednost svým snům a touhám před názory a obavami svého okolí. Jmenovitě mě dnes jednoznačně nejvíce inspiruje má půlroční dcera Sára, která si už dnes, navzdory všem a všemu, jde s úsměvem a nevyčerpatelnou energií vytrvale za svým.

Adv 1CMP CZ 18 WHY CANNA ADV ROOTS HR page 001

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

weedshop 3
weedshop 3

Další články:

Nepřehlédněte:

Podíváme se na dvě nejoblíbenější příslušenství stolních vaporizérů (hadička a balónek) a na to, jak si vedou ve vzájemném srovnání.
Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.