seedbank -30%

Inspired by Freedom

Svoboda. Je to jednoduché slovo plné významu. Pro každého jednotlivce znamená něco jiného. Ona ji definuje takto, on má úplně jinou představu o významu. Přesto každý ví, že svoboda je cenná, bez ohledu na to, jakou hodnotu si za ni dosadíme.

Pro společnost CANNA je svoboda rozhodující. Svoboda volby. Uznáváme naše rozdíly a přijímáme je. Právo na vlastní rozvoj. Ty tvoří základ naší značky; to je to, co bychom chtěli sdělit. Význam značky CANNA závisí na všech, kteří za ní stojí. Od těch, kteří jsou plně
zapojeni, až po ty, kteří jsou zúčastněni jen mírně. Každá osoba, která zná nebo pracuje s CANNA, zažívá svobodu k utváření osudů, které si přeje. Společně chceme inspirovat k naplnění této svobody.

Tým CANNA CZ provedl řadu rozhovorů s pěstiteli, distributory, majiteli obchodů a lidmi, kteří naši značku důvěrně znají. Jsou to různí lidé s odlišným pohledem na svět, ale všichni sdílejí stejné porozumění: svobodu.

Můžete se nám představit?

Jsem Richard Klečka, vlastním společnost provozující prodejnu a eshop Klečka shop. Zabýváme se prodejem pěstitelských potřeb od hnojiv, substrátů až po osvětlení a ventilaci. Tuto specializaci máme přes 11 let, avšak obchodování kolem rostlin a květin se věnuji více než 20 let. Rostliny kolem mě byly již od dětství, naše rodina pěstovala řezané květiny ve sklenících a následně prodávala na mnoha místech. Máme prodejnu v Ostravě, avšak prostřednictvím eshopu obsluhujeme zákazníky v celé zemi. Náš hlavní firemní cíl je spokojený zákazník. Také proto u větších objednávek dáváme přednost osobní dopravě zboží před kurýrními službami, abychom zajistili perfektní službu až ke dveřím zákazníků. V naší nabídce je mnoho tisíc položek a díky velké šíři sortimentu dokážeme uspokojit opravdu rozmanité požadavky zákazník. Pokud snad v naší nabídce zákazníkům něco schází, tak se to pokoušíme doplnit dle jejich požadavků.

Odkud znáte společnost CANNA?

Společnost Canna znám velmi dlouho a na první kontakt s ní si už ani nevzpomenu. Nicméně Canna pro mne znamená spolehlivost a kvalitu. Mám rád lidi, kteří Cannu tvoří a vím, že produkty této značky mohu s klidným svědomím doporučit.

Co pro vás znamená slovo “svoboda”?

Svoboda je pro mne moci si dělat cokoliv chci, dokud tím neomezuji ostatní. Nechápu hranice a humbuk kolem toho, že se lidi chtějí přesouvat ze států, kde jim není pohodlně jinam. Myslím, že každý by měl mít možnost žít, kde chce. Rád cestuji do jiných zemí a poznávám místní život a lidi. Mnohdy až v dalekých zemích, kde lidé žijí zcela jinak, si člověk uvědomí v jak bohatém a svobodném světě žijeme my.

Kdo Vás inspiruje?

Inspirovat se nechávám zkušenostmi, lidmi, zvířaty a příběhy. Myslím, že všichni kolem sebe máme mnoho inspirativních příběhů a životů, jen mnoho lidí má oči zavřené.

richard
Richard Klečka
Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

Další články:

Nepřehlédněte:

Časopis Roots se stává mediálním partnerem prvního ročníku Festivalu konopí Growfest, události slavící Světový den konopí v roce 2024.