Weedshop 696x86
Search
Close this search box.

CATS

Pokud se mobilní hra jmenuje CATS, může to svádět k roztomilé kočičárně. A proč ne?! Bezesporu chytlavé téma, videa vrnících koťátek a jejich komických lapálií patří na internetu k nejpopulárnějším. Ale pokud máte zrovna mazlivou náladu a začali jste spontánně vrnět, zase vás tvrdě vrátíme do reality. CATS je zkratka pro Crash Arena Turbo Stars a namísto domácích mazlíčků nás čekají bojová robovozidla. Ano, ovládáná kočičkami, ale tím veškerá něha končí.

CATS bychom asi běžně přešli bez povšimnutí, ale za hrou stojí vývojářské studio Zeptilab, jedni z prvních průkopníků mobilní zábavy, autoři legendární série Cut the Rope. Ať už jste hráli původní hru, druhý díl, experiment s cestováním časem Time Travel nebo doposud poslední Cut the Rope: Magic, vždycky se jednalo o velmi přemýšlivou zábavu, ve které jste museli vydumat, v jakém pořadí a s jakým časováním usekat lana, aby se cukrátko dostalo hlavnímu hrdinovi do krku. Roztomilý Om Nom se nestal tak populárním jako třeba Angry Birds, ale stále je to jedna z ikonických postaviček mobilní zábavy.

Když jsme se tedy dozvěděli, že autoři chystají novou hru, zpozorněli jsme! A ještě více, když jsme hru spustili a zjistili, že logická hříčka to tedy opravdu není. Ovšem pozor, rozhodně se nedá říci, že se jedná o bezduchou akci! Ve své podstatě totiž vy sami vůbec nebojujete. Jak to ladí s bojovými roboty? Nechte nás to vysvětlit!

Vaším úkolem ve hře CATS je postavit pro svého kočičáka konkurenceschopné vozidlo, kterým bude porážet protivníky z celého světa. Robovehikl může dostat nová kola, nové zbraně, nové samolepky. Zbraně mohou být vrták, raketomet, fanoušky dřevorubectví a hry DOOM potěší motorová pila. Stejně tak se ve vašem arsenálu mohou objevit nejrůznější zvedače, jimiž protivníkova robota překlopíte a jeho masivní vrtačku a nadupané rakety pak míří pánubohu do oken. Jedna věc je dostat nejlepší součástky, druhá chytře koncipovat celý model tak, aby se sám nesesypal ještě před bitvou a zároveň eliminoval zbraně nepřítele.

Vylepšovat každopádně budete téměř nonstop, takže pro kutily, co porovnávají každý šroubek, je to skvělá zábava. Součástky se navzájem boostují, čili i v tomto směru máte prostor pro vyšší kombinatoriku. Je jasné, že ty nejlepší nedostanete jen tak, pokud tedy nesáhnete do peněženky. Na druhou stranu musíme říci, že obzvláště ze začátku to šlo hodně hezky a už po pár minutách jsme měli garáž obstojně zaplněnou! I díky tomu, že boje jsou opravdu svižné a většinou trvají v řádech vteřin. Pokud by se náhodou vozidla dostala do patové situace, velmi brzy vyjedou ze stran šrotovací lisy a pak už to jde taky rychle!

A jak bojujete? Nijak! Vozidla na sebe najedou a pak už se děje vše automaticky! Vaše rafinovaná strategie prostě začíná a končí v garáži a to ať už postupujete v žebříčku Championship, nebo jen tak hrajete svižné random zápasy.

Čas ušetřený v boji prostě ztratíte koumáním nad výhodou jednotlivých sestav. Je lepší trup vozu Boulder, který zvedne účinnost vrtáku, nebo naopak zvolíte model Sneaky s vydatnou podporou motorové pily? No jo, jenže to vám zůstanou ležet ladem ty fantastické pneumatiky určené pro klasickou karoserii…

CATS alias Crash Arena Turbo Stars rozhodně není tak koumavá hra jako Cut the Rope, postupem času se samo tlak na peněženku zvyšuje, ale nakonec si můžete svobodně zahrát i bez investic, třeba odkoukáním videí. Rozhodně se jedná o dobrý nápad.  

IMG 7347 IMG 7348 IMG 7351 1 2 3 cats IMG 7345 IMG 7346

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

happy seeds 2

Další články:

Nepřehlédněte:

Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.
Účinek a chuť na n-tém stupni. Gorila, Buddha Gelato, Buddha Cookie, Buddha DoSi2 a Buddha Weeding Cheesecake.