Search
Close this search box.
Growfest 2024

,

Zcela nový Festival konopí Growfest oslaví Světový den konopí

Časopis Roots se stává mediálním partnerem prvního ročníku Festivalu konopí Growfest, významné události slavící Světový den konopí. Akce přinese do Brna od 19. do 21. dubna 2024 neopakovatelný zážitek spojený s bohatým programem.

market
Mint Market

Tento podnik se koná společně s oblíbenými designovými trhy Mint Market a představí téměř 150 vystavovatelů, kteří nabídnou širokou paletu konopných produktů. Součástí festivalu budou i edukativní aktivity a prvotřídní hudební zážitek na hlavním pódiu. Celý festival se uskuteční v prostorách Nové Zbrojovky, známých svou ikonickou industriální podobou a atmosférou. Kromě toho se bude v prostorách festivalu konat i třídenní odborná konference zaměřená na skutečně široké spektrum konopných témat, jako je pěstování konopí, jeho legalizace a bezpečnost použití. Diskutovat se bude také o jeho potenciálních přínosech v oblastech zdravotnictví, průmyslu a ekologie, což přispěje k lepšímu porozumění této rostliny a jejích možností. Celkově se jedná o událost, která slibuje nejen zábavu, ale i poučení a inspiraci pro všechny zúčastněné.

Konopí roste za světla, stejně tak i my

Growfest je ovšem nejen festival pro fanoušky a znalce konopí, ale také jako platforma pro osvětu a zvýšení povědomí o jeho přínosech a problémech jeho využití mezi širokou veřejností. Proto nabízí bezplatný vstup pro všechny na denní program nazvaný „Za světla“. Jeho primárním cílem je oslovit různé skupiny lidí, včetně pacientů, výzkumníků, extraktorů, pěstitelů a obecně příznivců konopí, a zároveň seznámit všechny návštěvníky s tím, jak by konopné produkty mohly zlepšit kvalitu jejich života, případně pomoci v boji s různými onemocněními.

Na festivalu se představí velmi široká škála firem a organizací, včetně společností Bonghemia, Marry Jane, Czech-CBD a 5 semen, které ukážou a nabídnou své produkty.

Na výstavní ploše samozřejmě naleznete i stánek Časopisu Roots s hromadou upomínkových předmětů, kde představíme nejen právě dokončovaný (a zatím tajný 😉 ) projekt určený pro všechny příznivce rostlinné říše, ale zájemci si u něj budou moci také zakoupit jedinečnou knihu Praha zkouřená – Deník dealera za sníženou veletržní cenu. A možná přijde i kouzelník / autor!

Kromě toho budou k dispozici jedinečné tvořivé workshopy, které pořádá organizace Konopa, a také přednášky významných hostů, jako je uznávaný vědec Doc. RNDr. Lumír Ondřej Hanuš, DrSc., Dr.h.c.mult., a donedávna vězněný adiktolog a konopný léčitel Mgr. Dušan Dvořák.

Po celý víkend bude v areálu hrát skvělá hudba a bude zajištěno živé vysílání Color Music Radio, které je mediálním partnerem festivalu. Celkově bude festival Growfest nejen zábavnou událostí, ale také důležitým nástrojem pro vzdělávání a zvyšování povědomí o konopí a možnostech jeho využití.

Po setmění jedeme dál ‚‚Pod lampou”

Večerní festivalový program je vyhrazen hudebním vystoupením s podporou hlavního sponzora, společnosti Bonghemia. Návštěvníci se mohou těšit na rozmanitou paletu hudebních žánrů, které přinesou Pio Squad, Prago Union, DJ Friky, Mindicted a další. Atmosféra bude naplněna energií a hudbou pro všechny fanoušky prvotřídní hudby.

prago
Prago Union

Vstupenky si můžete pořídit v probíhajícím předprodeji za akční ceny, a to na webu www.growfest.cz

Podrobné informace naleznete i na našich profilech na sociálních sítích Facebook a Instagram.  Více informací získáte na GROWFEST 2024.

Fotky: kromě těch uvedených níže bych dodal i nějakou týkající se Prahy zkouřené a samozřejmě logo Roots (nebo něco s Roots spojeného)

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

happy seeds 2

Další články:

Nepřehlédněte:

Podíváme se na dvě nejoblíbenější příslušenství stolních vaporizérů (hadička a balónek) a na to, jak si vedou ve vzájemném srovnání.
Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.