Weedshop 696x86
Search
Close this search box.

Festival Evolution nabídne bylinky i produkty z konopí. Startuje už tento týden

Jaro, to je příliv nové energie, života a u někoho možná i rozhoupání se k dlouho odkládaným předsevzetím, třeba těch, která se týkají zdravého životního stylu. Pokud potřebujete trochu nastartovat, nenechte si ujít další ročník Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 22. – 24. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Festival Evolution se v březnu bude konat již popatnácté, poslední dva roky se koná dvakrát do roka.  Návštěvníci se opět mohou těšit na pět oblastí, které spojuje zdravý životní styl – – Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj a Alternativu. Ve festivalovém programu se v šesti sálech během tří dnů představí na 170 osobností. Pořadatelé očekávají návštěvnost blížící se k 17 tisícům osob. Představí se kolem 450 vystavovatelů z domova i ze světa, kteří zaplní plochu 10 000 m2. Že festival stále roste, dokládá i fakt, že letos se na festivalu představí 20 % nováčků, kteří zde budou vystavovat poprvé.

Vystavovatelé slibují kromě své tradiční nabídky také úplné novinky, vzorky, ukázky, ochutnávky i veletržní slevy. Ve Střední hale Průmyslového paláce a v Pravém křídle najdete vše spojené se zdravím, včetně certifikovaných produktů nesoucích označení BIO či FAIRTRADE. Chybět nebudou specialisté na veganskou a vegetariánskou stravu, rodinné firmy, nebo výrobci specialit, například bezlepkových produktů, superpotravin, tyčinek s cvrččí moukou, zeleninových chipsů, mrazem sušeného ovoce, domácí zmrzliny, mandlového másla atd. Najdete tu také bohatou nabídku přírodní a zdravé kosmetiky a výrobky pro péči o tělo. Své expozice tady mají také konzultanti, zdravotní  a výživoví poradci, lékařské poradny nebo výrobci zdravotnických pomůcek.

Festival Evolution je největší přehlídkou certifikovaných potravin, bio produktů a přírodní kosmetiky. Mezi vystavovateli ovšem nebudou chybět ani výrobci a prodejci konopných produktů. Výhodně zde můžete nakoupit nejen kosmetiku z konopí, potraviny nebo CBD produkty či vaporizéry. V rámci doprovodného programu si nenechte ujít přednášky věnované bylinkám.

Vstup do Levého křídla obsadí firmy zaměřené na ekologii. Představí tu ekologickou drogerii, eko-vychytávky do domácnosti, oděvy z obnovitelných zdrojů, látkové pleny nebo prezentace ekologických stavebních materiálů. Najdete tu i poradny pro bezobalovou domácnost a pomůcky, se kterými ji můžete začít realizovat u vás doma.  Navazovat bude zóna s prezentacemi z oblasti osobního rozvoje, kterou zaplní poradny koučů, terapeutů a poradců osobního rozvoje. Vystavovatelé z oboru alternativy na festivalu nebudou chybět a najdete je také v Levém křídle Průmyslového paláce. Své místo zde bude mít i oblíbený dětský koutek s hlídáním dětí a zázemím pro kojící maminky. Odpočinout si a vychutnat si šálek kvalitní kávy nebo nějaké speciality budete moci ve food zónách, které budou umístěny v obou křídlech.

Více informací o festivalu najdete na stránkách www.festivalevolution.cz.

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

happy seeds 2
weedshop 3

Další články:

Nepřehlédněte:

Podíváme se na dvě nejoblíbenější příslušenství stolních vaporizérů (hadička a balónek) a na to, jak si vedou ve vzájemném srovnání.
Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.