Search
Close this search box.

Cannapedia 2018 – Kalendář konopných odrůd ve čtyřech unikátních edicích právě v prodeji

Nástěnné kalendáře nemusí být jen praktickým pomocníkem, ale také skvělým doplňkem. Tak jako ty od první české internetové encyklopedie konopných odrůd Cannapedia, která opět po roce vydává unikátní edici čtyř druhů kalendáře dle typu odrůd. Součástí každého balení je navíc semínko jako dárek!

Díky čtyřem verzím tak máte možnost vybrat si pro sebe jinou variantu než například pro kamaráda. Přehlídka významných odrůd od zahraničních semenných bank pro rok 2018 je rozdělena do čtyř tematických okruhů: Legendy, Samonakvétací, Feminizované a CBD.

Jak si vybrat ten váš kalendář?
Legendární konopné odrůdy: Nejúspěšnější odrůdy v historii konopné kultury, milníky ve vývoji šlechtění marihuany, prvotřídní genetiky, které si vydobyly uznání u gurmánů i pěstitelů celého světa – pouze takové a žádné jiné patří do klubu konopných legend! V našem kalendáři mají své místo sladké delikatesy ze zámoří, skunkové nářezy z Holandska i exotické krásky ze Španělska. Součástí kalendáře je dárek v podobě 1 ks feminizovaného semínka odrůdy BCN Critical XXL od semenné banky Seed Stockers.

Kalendar Cannapedia 2018 225x315 Legendarni konopne odrudy

Samonakvétací konopné odrůdy: Dnes už běžná součást výbavy každého zkušeného pěstitele – semena odrůd, která vykvetou úžasně rychle a za jakýchkoli podmínek. Které samonakvétací odrůdy patří v současnosti mezi osvědčené klasiky? A jaké jsou nejžhavější novinky a zajímavosti v tomto svižně se rozvíjejícím oboru? Součástí kalendáře je dárek v podobě 1 ks feminizovaného semínka a 3 ks regulérních semínek. Vybírat můžete z těchto kombinací odrůd a seedbank.

Kalendar Cannapedia 2018 225x315 Samonakvetaci konopne odrudy

Konopné odrůdy bohaté na CBD: Odrůdy s vysokým obsahem CBD (kanabidiolu) mají široké léčebné využití a díky minimálním psychoaktivním účinkům nebrání pacientům v normálním fungování. S tímto kalendářem získáte přehled o zbrusu nových a ryze léčivých odrůdách, které pomáhají rostoucímu počtu pacientů po celém světě. Součástí kalendáře je dárek v podobě 1 ks feminizovaného semínka od těchto seedbank:

Kalendar Cannapedia 2018 225x315 Konopne odrudy bohate na CBD

Feminizované konopné odrůdy: Feminizované odrůdy jsou láska, která nerezaví, to vám potvrdí každý konopný nadšenec. Jak vlastně vypadají hlavní špeky pro sezónu 2018 mezi feminizovanými liniemi? Jaké krásné nové hybridy vytvořili přední experti z nizozemských a španělských semenných bank? V kterých odrůdách mají podíl populární americké genetiky? Součástí této verze kalendáře je dárek v podobě 1 ks feminizovaného semínka odrůdy BCN Critical XXL od semenné banky Seed Stockers.

Kalendar Cannapedia 2018 225x315 Feminizovane konopne odrudy

Všechna semínka jsou chráněna proti poškození pevným obalem.

Kalendář vychází ve dvojjazyčném provedení. Česky a anglicky.

Lunární cyklus i významné události z konopného světa
Klíčem k zahradníkovu úspěchu je správné načasování. V kalendáři o velikosti A4 se každý měsíc dozvíte cenné informace o jednotlivých odrůdách a jejich vlastnostech (typ, původ, doba kvetení…) a zároveň zde naleznete přehledně zpracovaný lunární cyklus jednotlivých měsíců, který vám napoví, kdy je nejvhodnější doba pro setí, zalévání, sklízení a další činnosti.

S kalendářem Cannapedia 2018 vám neutečou ani zajímavé události s konopnou tematikou. Každý měsíc budete upozorněni na data konání festivalů, veletrhů a demonstrací, které si v konopné komunitě během let získaly značnou oblibu.

Kde kalendář Cannapedia koupíte?
Začátek roku 2018 se nezadržitelně blíží, tak neváhejte a objednávejte už teď na www.canatura.cz nebo zaběhněte do nejbližší trafiky.

www.cannapedia.cz
www.canatura.cz

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

seedbank -30%

Další články:

Nepřehlédněte:

Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.
Účinek a chuť na n-tém stupni. Gorila, Buddha Gelato, Buddha Cookie, Buddha DoSi2 a Buddha Weeding Cheesecake.