Weedshop 696x86
Search
Close this search box.

Recenze – Starry 3.0 vaporizér

Značka X-Vape má od svého založení před témě dvanácti lety na kontě velmi kvalitní vaporizéry, které jsou v prodeji za skutečně rozumné ceny. Původní vaporizér Starry se na trh dostal před mnoha lety a okamžitě si získal jméno jako jeden z nejlepších vaporizérů s cenou do 3 000 korun. Tato třetí generace přidává kromě vibrační odezvy také lepší produkci par a vylepšený magnetický náustek.


Nenápadný design

S výškou 11 cm je Starry 3.0 malý a elegantní, lze jej používat diskrétně a snadno se vejde do kapsy nebo kabelky. Hliníkové tělo vaporizéru má čtvercový tvar, díky čemuž při držení působí robustní a vyvážené. Na rozdíl od jiných malých vaporizérů působí jako velmi dobře zpracovaný.

Starry 3.0 má keramický náustek ze zirkonu, který lze pohodlně vyklápět otočením. Náustek je magnetický, což se zdá být šikovným řešením. Magnet je docela silný, takže se nemusíte bát, že se vám otevře v kapse.

Ohřev

Starry 3.0 je vybaven keramickou bylinnou komorou, jejíž horní část má oválný tvar se zkosenými stranami, což usnadňuje umístění suchých bylin do komory.

Vaporizér využívá technologii kondukčního ohřevu, která tady funguje naprosto skvěle.

U vaporizéru Starry 3.0 jsem zaznamenal stejný problém, jaký má velká většina malých přístrojů. Protože vytvořené teplo se nemá kam rozptýlit, docela znatelně se zahřívá i náustek.

Doba zahřívání je asi 30 vteřin, což je slušné číslo.

Vibrační zpětná vazba je jedním z upgradů třetí verze a u vaporizérů této cenové úrovně je poměrně vzácná. Indikuje, kdy přístroj dosáhne požadované teploty.

Přesné nastavení teploty

Starry 3.0 má přesnou regulaci teploty a přehledný digitální displej. Teplotní rozsah je 100–240 °C a nastavení se provádí snadno pomocí tlačítek vedle displeje.

Digitální displej zobrazuje aktuální teplotu, cílovou teplotu, stav časovače a úroveň nabití baterie.

XVape Starry Vaporizer 3.0 silver 85128.1597618975

Vyměnitelná baterie

Vaporizér Starry 3.0 napájí vyjímatelná baterie, což je možnost, která u přenosných vaporizérů není zrovna obvyklá, ačkoli by si jí uživatelé vapíků (včetně mě) přáli. Pokud jste na cestách nebo nemáte k dispozici nabíječku, můžete jednoduše vyměnit vybitou za novou a pokračovat v používání.

Možnost výměny se hodí i v případě jejího poškození. Na rozdíl od vestavěných baterií, které jsou běžné v jiných přístrojích, použití vyměnitelné baterie dělá z vaporizéru kousek s delší výdrží a snadněji se opravuje v případě selhání baterie.

Plně nabitá baterie vydrží přibližně 6–8 sezení, v závislosti na nastavené teplotě. Nabití trvá asi devadesát minut, což je průměrná doba, pokud se ale nemůžete dočkat, lze vaporizér používat i během nabíjení.

Kvalita par

Vzhledem k ceně a velikosti Starry 3.0 překvapivě vytváří solidní množství chutných par. Kvalita par však není na stejné úrovni jako u špičkových vaporizérů, které se ale prodávají za o poznání vyšší ceny.

Hodnocení

Starry 3.0 je dobře vyrobený přístroj, který nabízí vzhledem k jeho ceně velkou hodnotu. Je vybaven funkcemi, které jsou obvyklé až u dražších vaporizérů. Patří mezi ně například hliníkové tělo, přesné ovládání teploty, LCD displej a vyměnitelná baterie.

Pokud hledáte vysoce výkonný nebo ten nejkvalitnější zážitek z vaporizace, Starry 3.0 nemusí vaše očekávání naplnit. Pokud však hledáte malý vaporizér za slušnou cenu, bude určitě dobrou volbou, dokonce i jako záložní nebo cestovní zařízení.

Závěr

Starry 3.0 využívá technologii, která je osvědčená v praxi. Přístroj bohatě naplňuje rčení „za málo peněz hodně muziky“.


Technické specifikace

Starry 3.0
 • Výška: 11 cm
 • Šířka: 3,4 cm
 • Hloubka: 2,4 cm
 • Váha: 120 g
Plusy
 • Skutečně příznivá cena
 • Překvapivě kvalitní páry
 • Vyměnitelná baterie
 • Malé rozměry
 • Rychlost zahřívání
 • Vibrační odezva
Mínusy
 • Kondukční zahřívání (spíš jde ale o osobní preference)
 • Možnost nechtěného zapnutí – k zapnutí není zapotřebí obvyklých pět stisknutí, ale jen jedno dlouhé

Hodnocení 86 %

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

Cali trip za Growshop.cz 400x400
seedbank -30%

Další články:

Nepřehlédněte:

Podíváme se na dvě nejoblíbenější příslušenství stolních vaporizérů (hadička a balónek) a na to, jak si vedou ve vzájemném srovnání.
Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.