Search
Close this search box.

Recenze – Linx Apollo vaporizér

Se značkou Linx jsem se při psaní recenzí vaporizérů setkal již mnohokrát a obecně můžu říct, že z jejich výrobků jsem měl pokaždé dobrý pocit. Kromě prvotřídního výkonu se vyznačují především vynikajícím zpracováním, jedinečným designem a celkově důrazem na spokojenost zákazníka/uživatele.


Nový vaporizér Linx Apollo je určený pro využití s extrakty, od většiny ostatních přístrojů se však liší v jedné zásadní vlastnosti. Je ho totiž možné využít jak v přenosném režimu, tak jako stolní vaporizér. A nemám tím na mysli jen jeho prosté položení na dřevěnou desku konferenčního stolku v obýváku.

Snadné použití

Jak je zmíněno výše, Apollo můžete používat ve dvou režimech – stolním a přenosném. V přenosném režimu stačí naplnit bubbler odpojený od vaporizéru vodou, do kotlíku umístit koncentrát a poté připojit bubbler k horní části zařízení.

Apollo zapnete tradičním pětinásobným stisknutím tlačítka napájení. Po třech rychlých stisknutích tlačítka napájení se přepíná mezi přednastavenými teplotami a po následném přidržení tlačítka napájení se spustí ohřev. Jakmile Apollo dosáhne požadované teploty, oznámí to vibracemi.

Všestrannost tohoto zařízení je skvělá, ale jak snadné je přecházet mezi režimy? Snadné – velmi snadné. Je nutné pouze vyměnit nástavec pro úpravu proudění vzduchu, v případě potřeby přidat adaptér na připojení vodního dílu a je to!

portable vaporizer e rig both introducing linx apollo 3 1440x960 1

Diskrétnost

I když je vaporizér sám o sobě relativně nenápadný, v okamžiku, kdy připojíte bubbler, se jeho velikost okamžitě ztrojnásobí. Podle mého názoru se opravdu nejlépe hodí pro domácí použití. Pokud hledáte něco trochu diskrétnějšího, poohlédněte se raději jinde.

Nastavení teploty

Linx Apollo má čtyři předem nastavené hodnoty teploty – modrá barva světla znamená nízkou teplotu, zelená střední, žlutá vyšší střední a červená vysokou. U bylinných vaporizérů mám rád větší flexibilitu a možnost přesnějšího nastavení, ale z hlediska extrakce je to naprosto dostačující.

Kvalita par

Apollo produkuje doslova mraky skvěle chutnající páry, která je díky vodnímu filtrování naprosto hladká. Protože ale pracuje s extrakty, buďte zpočátku opatrní. Pokud totiž nepatříte do skupiny osob s plechovými plícemi, můžete si příliš silným potažením způsobit krátký, ale intenzivní záchvat kašle.

Kvalita zpracování

Vaporizér Linx Apollo je konstruován stejně dobře jako ostatní výrobky nesoucí značku Linx. Stylový a překvapivý design mě doslova nadchnul, kvalita zařízení je vysoká a přístroj působí celkově velmi odolně.

Připojovaný bubbler má pěkný tvar a optimální velikost.

Baterie

V zařízení Linx Apollo je umístěna baterie 2600 mAh, která se dobije za 2,5 hodiny. Baterie vydrží jeden den používání, než vůbec začnete přemýšlet o potřebě dobití.

Přenosnost

Linx Apollo je dodáván s pouzdrem, stejně jako zbytek výrobků Linx. Věřte mi, že jeho pevnost vzhledem ke skleněným součástem na cestách určitě oceníte.

Hodnocení

Linx Apollo nabízí díky své univerzálnosti něco jedinečného. Při jeho používání se dočkáte výsledků řadících se mezi tradičním dabovacím e-rigem a voskovým perem. Kvalita konstrukce je pevná, potažení jsou silná a chutná a schopnost provozu 2v1 jsou skvělé důvody, proč si vybrat právě toto zařízení.

Závěr

Jednoznačná volba nejen pro milovníky koncentrátů, ale i pro ty, kdo upřednostňují hustá mračna hladkých par.


Technické specifikace základního přístroje

Linx Appollo
 • Výška: 6 cm
 • Šířka: 4 cm
 • Hloubka: 4 cm
 • Váha: 150 g
Plusy
 • Prvotřídní páry
 • Silná baterie
 • Dva režimy použití – přenosný a stolní
 • Vysoká kvalita zpracování
 • Vibrační odezva
 • Snadné čištění
Mínusy
 • Po připojení bubbleru velmi nápadný

Hodnocení 94%

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

happy seeds 2
happy seeds 2

Další články:

Nepřehlédněte:

Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.
Účinek a chuť na n-tém stupni. Gorila, Buddha Gelato, Buddha Cookie, Buddha DoSi2 a Buddha Weeding Cheesecake.