Recenze – Drtička Tectonic9 s automatickým dávkováním

Druhým testovaným produktem od Cloudious9 je automatická drtička Tectonic9 a v porovnání s ostatními drtičkami jde o monstrum. Jasné je to i z jejích rozměrů, které jsou 9 x 9 x 9,5 cm, a hmotnosti 255 gramů.


Jako u většiny drtiček umístíte rostlinu do prostoru pro drcení. Několik otočení oběma směry a rostlina se nadrtí na kousky dostatečně malé, aby propadly otvory ve spodní části základny do záchytné komory.

Obrovskou výhodou této drtičky je fakt, že u ní nemusíte odšroubovat horní část, abyste zjistili, kolik nadrceného materiálu máte. Namísto toho se stačí podívat malým otvorem na boku a hned víte, kolik materiálu v komoře je. A díky LED světlu to zjistíte i ve tmě.

Zamýšleným účelem této drtičky je pomocí vibrování dostat rozemletou rostlinu skrz kluzký výsuvný vývod. 

Drtička nemá finální sítko pro kif. Jednotka se dobíjí mini-USB kabelem.

Díky poměrně vysoké hmotnosti 255 gramů se nejedná o drtičku, která se dobře přenáší. Nicméně má pevné a odolné tělo a funkce, které u jiných drtiček neuvidíte.

Investovat do ní budou ale pravděpodobně jen ti, kdo nemají hluboko do kapsy

tectonic9 lifestyle 02 B 1
Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

Další články:

Nepřehlédněte:

V pátém pokračování našeho povídání o chilli a koření se ještě jednou vrátíme do země chilli a především koření zaslíbené - indická kuchyně.
Ženská bylina. Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat kontryhel. Odhalte tajemství kontryhlu ve světě magie a léčitelství.
Prozkoumejte, jak čelit podzimnímu počasí a vyhnout se kašli a nachlazení! Zjistěte, jak se připravit na náladové podzimní dny a udržet se zdravý!