Cali trip za Growshop.cz 800x100
Search
Close this search box.

Recenze – Drtička Tectonic9 s automatickým dávkováním

Druhým testovaným produktem od Cloudious9 je automatická drtička Tectonic9 a v porovnání s ostatními drtičkami jde o monstrum. Jasné je to i z jejích rozměrů, které jsou 9 x 9 x 9,5 cm, a hmotnosti 255 gramů.


Jako u většiny drtiček umístíte rostlinu do prostoru pro drcení. Několik otočení oběma směry a rostlina se nadrtí na kousky dostatečně malé, aby propadly otvory ve spodní části základny do záchytné komory.

Obrovskou výhodou této drtičky je fakt, že u ní nemusíte odšroubovat horní část, abyste zjistili, kolik nadrceného materiálu máte. Namísto toho se stačí podívat malým otvorem na boku a hned víte, kolik materiálu v komoře je. A díky LED světlu to zjistíte i ve tmě.

Zamýšleným účelem této drtičky je pomocí vibrování dostat rozemletou rostlinu skrz kluzký výsuvný vývod. 

Drtička nemá finální sítko pro kif. Jednotka se dobíjí mini-USB kabelem.

Díky poměrně vysoké hmotnosti 255 gramů se nejedná o drtičku, která se dobře přenáší. Nicméně má pevné a odolné tělo a funkce, které u jiných drtiček neuvidíte.

Investovat do ní budou ale pravděpodobně jen ti, kdo nemají hluboko do kapsy

tectonic9 lifestyle 02 B 1
Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

weedshop 3
seedbank -30%

Další články:

Nepřehlédněte:

Poznejte vítězný strain Banana Punch od Barney's Farm, který vyniká jedinečnou vůní a chutí zralých banánů.
Asi to pro vás nebude překvapením: vaporizace se pomalu stává stále oblíbenější metodou užívání bylin – dokonce předhání i balené jointy.
Podíváme se na dvě nejoblíbenější příslušenství stolních vaporizérů (hadička a balónek) a na to, jak si vedou ve vzájemném srovnání.