happy seeds

Salát cup 2016

Hektický čas plný shánění dárků, vybírání posledních kosmetických kazet a nedostatku balicího papíru může vyvést z míry i toho nejšťastnějšího člena posádky lodi „Vánoce“.

V Moravsko-Slezském kraji jde o víc. Rodinným krbem, kaprem a polévkou zájem o tento den nekončí. Otázky jako „Jogurt nebo majonéza?“ případně „Hrášek nebo ne?“ vyvolávají v lidech tu pravou soutěživost.

A také proto na Vánoce opět proběhla v klubu Chlív v Ostravě soutěž o nejlepší salát – SALÁT CUP, která již poosmé ukázala, že umí stále růst! Na této soutěži ale nejde zdaleka jen o saláty, protože ještě rychleji než lžičky porotců zde klepe na dveře také kvalitní sound.

K soutěži samotné by se dalo říct jedno: přebytečné kýble salátů v každém baráku, ale kdo to ocení? Řešení přináší právě tato soutěž s porotu, která letos dokázala identifikovat ty nejlepší a zase předvedla, že ani vyzkoušet 25 salátů není problém!

Tvrdá kritéria soutěže nezmírnili ani DJ Luvca a moderátor a DJ Kmo3 aka Kmín. Salátoví experti Dynamite Unit a přes 300 lidí v klubu, kteří už dokáží udělat tu správnou atmosféru. Párty! A kdo si nezakopal alespoň jednou s baňkou? Ten asi nikdy nehrál hakis 🙂

A o co se hrálo? Byla to velká Salátová trofej? Spousta triček? Pěstitelských potřeb? Kosmetiky? To samozřejmě také! Ale soutěžilo se o to, moci si říct jednou a navždy: „Mám ten nejlepší Salát!“ A kdo že to nakonec zvítězil? Jako obvykle na plné čáře bramborový salát!

Jména, jako ROOTS, Green House Seeds, JINE KAFE, YES Chips, Medical Seeds, Rolls, KONOPEX, Growway Garden, Picnic Skateshop nebo OLDIES Festival jsou zárukou toho, že příští rok bude SALÁT CUP ještě salátovější než ten poslední!

Jsme totiž rádi, že nás příznivci salátů a naši sponzoři podporují v našem výzkumu a velmi si toho vážíme. Proto budeme pokračovat!

SALÁT je tu pro všechny 🙂

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

happy seeds 2
weedshop 3

Další články:

Nepřehlédněte:

Časopis Roots se stává mediálním partnerem prvního ročníku Festivalu konopí Growfest, události slavící Světový den konopí v roce 2024.