Weedshop 696x86
Search
Close this search box.
Milo Buddha Seeds

,

Konopná komunita truchlí, zemřel Milo, vizionář a ředitel společnosti Big Buddha Seeds

Včera konopnou komunitu hluboce zarmoutila zpráva o odchodu skutečné legendy a průkopníka Mila ze společnosti Big Buddha Seeds.
Byl tvůrčí silou stojící za ikonickým strainem Cheese. Jeho vášeň, vynalézavost a neúnavná snaha o dokonalost navždy změnily tvář konopného průmyslu.
Dnes oslavujeme život a odkaz této výjimečné osobnosti, jejíž vliv na svět konopí nebude nikdy zapomenut.
Od samého počátku bylo patrné Milovo odhodlání věnovat se tomuto řemeslu. S neochvějným odhodláním zachovat genetickou linii jedinečných a silných konopných odrůd vybudoval z Big Buddha Seeds celosvětově uznávanou značku.
Jeho cesta začala pozoruhodným objevem odrůdy Cheese, varianty konopí s nezaměnitelným aroma a jedinečnými léčivými a rekreačními vlastnostmi.
Tento strain se stal základním kamenem Milova trvalého odkazu a byla to právě jeho neúnavná práce, která zajistila jeho šíření a vývoj v následujících letech.
Milo byl nejen mistrem šlechtitelem, ale také hlasitým zastáncem léčebného využití konopí.
Jeho přínos světu konopí byl doslova přelomovým a nespočet pacientů využíčerpalo jeho pečlivě vyšlechtěných odrůd.
V tomto smyslu Milovo životní dílo přesáhlo oblast podnikání, protože se dotkl životů nespočtu lidí prostřednictvím léčivé síly rostliny, které si tak vážil.
Po celou dobu své slavné kariéry byl Milo neustále hnán touhou inovovat a zlepšovat. Pokračoval v experimentech s novými a vzrušujícími kříženci, jejichž výsledkem byla pestrá škála vysoce kvalitních odrůd, které přinášely radost a úlevu uživatelům po celém světě.
Jeho neochvějný závazek držet se kvality a poctivosti řemesla inspiroval novou generaci šlechtitelů, kteří budou i nadále posouvat hranice možností ve světě konopné genetiky.
Milův odchod zanechává v konopné komunitě prázdnotu, ale jeho odkaz přetrvá díky nespočtu životů, kterých se přímo i nepřímo dotkl.
Strain Cheese v mnoha svých podobách zůstane svědectvím jeho vynalézavosti a vášně.
Vzpomínáme na muže, který byl nejen velikánem ve svém oboru, ale také laskavou a skromnou duší, která byla vždy ochotná podělit se o své znalosti a zkušenosti s ostatními.
Odpočívej v pokoji, Milo. Tvůj duch a tvé výtvory budou žít dál a tvůj přínos světu konopí nebude nikdy zapomenut.
Děkujeme ti za tvou vizi, vášeň a neochvějnou oddanost rostlině, kterou jsi tak miloval. Celé konopné komunitě budeš velmi chybět.

Zdroj: www.dope-smoker.co.uk

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

Cali trip za Growshop.cz 400x400
Cali trip za Growshop.cz 400x400

Další články:

Nepřehlédněte:

Poznejte vítězný strain Banana Punch od Barney's Farm, který vyniká jedinečnou vůní a chutí zralých banánů.
Asi to pro vás nebude překvapením: vaporizace se pomalu stává stále oblíbenější metodou užívání bylin – dokonce předhání i balené jointy.
Podíváme se na dvě nejoblíbenější příslušenství stolních vaporizérů (hadička a balónek) a na to, jak si vedou ve vzájemném srovnání.