Seedbank cali trip
Search
Close this search box.

Fit Brains Trainer

Máte pocit, že váš mozek občas neposlouchá? Že paměť vynechává? Že ne všechno funguje, jako fungovalo? Zázraky tato aplikace neumí, ale poctivým tréninkem můžete podobné příznaky zpomalit. A ještě se u toho pobavíte!

Co vás čeká? Minihry na pár chvilek. Budete srovnávat čísla podle velikosti, řešit matematické příklady, porovnávat pohledy na barevné kotouče shora, doplňovat chybějící tvary nebo hrát svižné pexeso. Úlohy nejsou nijak obtížné, vaše výsledné skóre se počítá podle přesnosti a rychlosti.

Mozek je jako sval. Když jej budete cvičit, bude silnější – to je mantra mnoha populárních aplikací, které pomocí jednoduchých miniher na paměť, postřeh, kognitivní funkce nebo počítání dostanou vaši myslivnu do kondice. Testovali jsme jich mnoho, Fit Brains Trainer nám přijde nejméně náročný na angličtinu. Pokud tento jazyk zvládáte, zkuste Elevate, dobré propojení s webovou aplikací má Lumosity, v češtině pak najdete Acutil Trenér mozku. Vyzkoušejte zdarma, ovšem za plnou službu se pravidelně platí.

Tak a teď už si běžte hrát… tedy trénovat mozek!

fit brains trainer iOS 007

4

unnamed

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

seedbank -30%
weedshop 3

Další články:

Nepřehlédněte:

Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.
Účinek a chuť na n-tém stupni. Gorila, Buddha Gelato, Buddha Cookie, Buddha DoSi2 a Buddha Weeding Cheesecake.