Vychází únorové číslo magazínu Roots

Na stáncích se právě objevilo nové, únorové vydání magazínu Roots.

Vážení příznivci přírody, čtenáři časopisu ROOTS,

rozšíření distribuční sítě na více než 2 500 po celé republice se setkalo s parádním ohlasem, což nám nejen vykouzlilo úsměvy na tvářích, ale také dodalo spoustu energie do další práce.

Od prvního čísla roku 2019 ROOTS nově najdete u více než 2 000 novinových stánků po celé republice! Věřím, že z této změny máte radost.

V druhém letošním vydání časopisu narazíte jako první na text „Užití CBD při migrénách“, který je začátkem série článků, v nichž se budeme věnovat léčebným možnostem využití jednoho z kanabinoidů v rostlině konopí – kanabidiolu (CBD).

Následuje pěstitelský článek od Mr. Josého „Způsoby zavlažování  při pěstování indoor“, který vám může být inspirací při řešení základní potřeby rostlin, závlahy, při pěstování v domácích podmínkách.

Na straně 8 si potom můžete přečíst další díl seriálu Bydlení v souladu s přírodou, v němž se jeho autorka Lenny Kavalířová tentokrát zaměřila na využití recyklovaných materiálů při stavbě domu.

Tento článek potom následuje jedinečná čtyřstránková reportáž z cesty našeho kolegy Michala Otipky na ostrov kulturně a historicky spojený s konopím – Jamajku. Najdete v něm množství informací o tom, jak se to v zemi reggae a dredům zaslíbené s konopím má, to celé doprovozeno více než dvacítkou unikátních fotografií, které u běžných cestopisů určitě neuvidíte.

Nechybí samozřejmě ani další články o bylinkách a jejich využití, tradiční zamyšlení Zdeňka Majzlíka nad postavením konopí v naší společnosti, další pokračování seriálu Lenky Kaizarové o čajích, komiks s Ríšou a mnoho dalšího.

Přeji vám příjemné a inspirativní počtení,

Jindřich Krása
Šéfredaktor ROOTS

casopisroots.cz

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

happy seeds 2
happy seeds 2

Další články:

Nepřehlédněte:

V pátém pokračování našeho povídání o chilli a koření se ještě jednou vrátíme do země chilli a především koření zaslíbené - indická kuchyně.
Ženská bylina. Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat kontryhel. Odhalte tajemství kontryhlu ve světě magie a léčitelství.
Prozkoumejte, jak čelit podzimnímu počasí a vyhnout se kašli a nachlazení! Zjistěte, jak se připravit na náladové podzimní dny a udržet se zdravý!