Search
Close this search box.

Vychází únorové číslo magazínu Roots

Na stáncích se právě objevilo nové, únorové vydání magazínu Roots.

Vážení příznivci přírody, čtenáři časopisu ROOTS,

rozšíření distribuční sítě na více než 2 500 po celé republice se setkalo s parádním ohlasem, což nám nejen vykouzlilo úsměvy na tvářích, ale také dodalo spoustu energie do další práce.

Od prvního čísla roku 2019 ROOTS nově najdete u více než 2 000 novinových stánků po celé republice! Věřím, že z této změny máte radost.

V druhém letošním vydání časopisu narazíte jako první na text „Užití CBD při migrénách“, který je začátkem série článků, v nichž se budeme věnovat léčebným možnostem využití jednoho z kanabinoidů v rostlině konopí – kanabidiolu (CBD).

Následuje pěstitelský článek od Mr. Josého „Způsoby zavlažování  při pěstování indoor“, který vám může být inspirací při řešení základní potřeby rostlin, závlahy, při pěstování v domácích podmínkách.

Na straně 8 si potom můžete přečíst další díl seriálu Bydlení v souladu s přírodou, v němž se jeho autorka Lenny Kavalířová tentokrát zaměřila na využití recyklovaných materiálů při stavbě domu.

Tento článek potom následuje jedinečná čtyřstránková reportáž z cesty našeho kolegy Michala Otipky na ostrov kulturně a historicky spojený s konopím – Jamajku. Najdete v něm množství informací o tom, jak se to v zemi reggae a dredům zaslíbené s konopím má, to celé doprovozeno více než dvacítkou unikátních fotografií, které u běžných cestopisů určitě neuvidíte.

Nechybí samozřejmě ani další články o bylinkách a jejich využití, tradiční zamyšlení Zdeňka Majzlíka nad postavením konopí v naší společnosti, další pokračování seriálu Lenky Kaizarové o čajích, komiks s Ríšou a mnoho dalšího.

Přeji vám příjemné a inspirativní počtení,

Jindřich Krása
Šéfredaktor ROOTS

casopisroots.cz

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

weedshop 3

Další články:

Nepřehlédněte:

Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.
Účinek a chuť na n-tém stupni. Gorila, Buddha Gelato, Buddha Cookie, Buddha DoSi2 a Buddha Weeding Cheesecake.