HOBBYGROW – plagron 800x100

Recenze – Puffco Vision Plus vaporizér

Exkluzivním kouskem od společnosti Puffco je parádní Puffco Plus Vision v duhovém psychedelickém kabátu. Obsahuje atomizér bez keramické cívky s originálním náustkem s plnicím nástrojem a technologií ochrany proti stříkající tekutině. Toto pero je vybaveno neonově zeleným tlačítkem na přední straně vaporizéru a modrou silikonovou špičkou náustku, která je součástí nástroje známého jako šipka.


Vaporizér Puffco Vision Plus je složen ze tří částí. Horní část tvoří náustek, střední atomizér a spodní je baterie. Náustek je vybaven silikonovou koncovkou, která pomáhá chránit vaše rty před spálením a je připevněna k nástroji (šipce), který lze snadno vysunout stisknutím koncovky. Keramický atomizér má kolem středu 4 otvory, které umožňují optimální proudění vzduchu. Baterie má závit 510 a přišroubuje se přímo k atomizéru.

Kvalita par

Díky keramické komoře to trvá déle, než se materiál zahřeje, ale její použití umožňuje, aby Vision Plus poskytovalo stoprocentní plné chutě. Odpor proti potažení je dobrý, pokud není vaporizér přeplněný, a poskytuje plnou chutnou a hladkou páru. Protože se jedná o keramickou komoru, mraky páry nejsou příliš husté, ale nedostatek hustoty je vykompenzován chutí.

Vestavěný dabovací nástroj

Puffco Plus Dart (šipka) je nástroj, který napomáhá vyřešit nejzásadnější otázku dabování. Je to keramická tyčka zabudovaná v náustku, kterou lze manipulovat s výtažky. Stačí nabrat materiál, přišroubovat náustek a šipka dokonale vklouzne do zahřáté zóny. Vše bez ulepených prstů! Tohle by mělo mít povinně každé vaporizační pero. Vážně. Slouží také jako vnitřní carb cap. Pokud je to pro vás španělská vesnice, nebojte se. Stačí vědět, že je to pravděpodobně hlavní důvod, proč jsou potažení překvapivě silná.

Jediná věc, která se mi na tomto systému moc nelíbí, je silikonová část šipky. Puristé budou ukazovat na silikon a budou se obávat ovlivnění chuti, ale já s tím problém nemám. Nelíbí se mi ale ona malá část, která trčí z konce náustku. Chápu, že zde musí být, aby šipka fungovala správně, ale má důlkovou strukturu, která působí, že zadržuje vlhkost z úst uživatele. Nejde určitě o zásadní problém, ale při půjčování mezi jednotlivými uživateli je zapotřebí jej neustále důkladně otírat.

Čisté a snadné použití

Nejprve je zapotřebí odšroubovat náustek a zatlačit na silikonovou horní část, což vám umožní snadno nabrat koncentráty, protože se tím odkryje dabovací nástroj, kterým naberete materiál. Naberte požadované množství tak, abyste vaporizér nepřeplnili, a horní část přišroubujte zpět.

Chcete-li vaporizér zapnout, stiskněte tlačítko pětkrát za sebou a mělo by na vás blikat bílé světlo, což znamená, že je přístroj zapnutý. Pokud chcete přepínat mezi teplotami, kliknete na tlačítko čtyřikrát, dokud neuvidíte barvu odpovídající požadované teplotě.

Chcete-li aktivovat manuální zahřívání, podržte tlačítko stisknuté. To se poté rozsvítí. Režim ohřevu sesh aktivujete poklepáním na tlačítko, které udržuje ohřívání po celou dobu relace a umožňuje vám automaticky potahovat a předat vaporizér příteli. 

Teploty zahřívání

Vaporizér Puffco Vision Plus je vybaven třemi přednastavenými teplotami, které jsou indikovány kontrolkou na hlavním tlačítku. Nejnižší teplota je indikována modrým světlem, prostřední teplotu označuje světlo zelené a nejvyšší teplota je indikována bílým světlem.

tech

Baterie

Ze zcela vybitého stavu lze Puffco Vision Plus plně nabít za 45 minut. Díl s baterií se s využitím závitu 510 zašroubuje do USB nabíječky a rozsvítí se červeně, což vás informuje o tom, že se nabíjí. Po plném nabití zezelená. Při plném nabití vydrží Puffco Plus asi tři hodiny používání.

Jednoduché čištění

Čištění Puffco Plus Vision je velmi snadné. Nemusíte čekat na to, až se odmočí v isopropylalkoholu. Namísto toho po každém použití vytřete veškerý zbývající produkt z komory vatovým tamponem. Po předehřátí komory se uvolní přebytečný produkt a usnadní se tak čištění. Vyčistěte zlaté kontakty na baterii a komoře, abyste zajistili, že váš přístroj bude pokaždé fungovat jako nový. Šipku lze snadno vyjmout a otřít, aby byl proud vzduchu hladký.

Při delším používání se zahřívá

Plus má pěkné kovové tělo a všechno vytvořené teplo musí někam odejít. Po jednom nebo dvou potaženích není přístroj horký, ale pokud spojíte tři nebo čtyři sezení dohromady, vaše prsty to ucítí. Jedinou částí, která se zahřívá, je střední část neboli komora. V žádném okamžiku nebyly v nebezpečí mé rty. Pokud vaporizujete sólo a nepotřebujete více než jedno potažení každých pár minut, nikdy žádné horko neucítíte.

Pro koho Puffco Plus Vision je?

Puffco Plus Vision je ideální pro nenáročné až středně náročné uživatele, kteří oceňují chuť, styl a přenosnost. Když jste venku s přáteli, můžete si jej snadno předávat.

Pro koho Puffco Plus Vision není?

Silní uživatelé, kteří si rádi hrají, by se měli podívat spíše po výkonnějším přístroji. Pokud jste od přírody nepořádní, doporučoval bych vaporizér, který je zapotřebí čistit méně. Plus potřebuje důsledné čištění, aby zůstalo ve špičkové formě. 

Hodnocení

I když v dnešní době naleznete na trhu srovnatelné nebo dokonce lepší přístroje, Puffco Plus Vision je stále velmi kvalitní přístroj za skvělou cenu. Když k jeho vlastnostem přičtete jedinečný vzhled kovového těla, bude vaší radostí po celé roky. 

Závěr

Puffco Plus Vision má vše, co potřebujete pro vaporizaci výtažků na cestách.


Technické specifikace základního přístroje

Puffco Plus Vision

 • Výška: 13 cm
 • Šířka: 1,5 cm
 • Váha: 190 g

Plusy

 • Prvotřídní chuť par
 • Vychytaná „šipka“
 • Snadné použití
 • Jedinečný vzhled
 • Kapesní velikost
 • Poměrně dlouhá výdrž baterie

Mínusy

 • Nutnost vaporizér po každém použití čistit
 • Důlková struktura silikonové koncovky náustku zadržuje sliny

HODNOCENÍ 91 %

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

happy seeds 2

Další články:

Nepřehlédněte:

Časopis Roots se stává mediálním partnerem prvního ročníku Festivalu konopí Growfest, události slavící Světový den konopí v roce 2024.