Weedshop 696x86
Search
Close this search box.

Co přinese krysa? Čeká nás smršť změn

25. ledna jsme vstoupili podle čínského kalendáře do roku kovové krysy. Dvanáct znamení zvěrokruhu bylo dovršeno. I kdybyste na čínskou symboliku zrovna příliš nevěřili, znamená to velké změny i pro vás. Aneb co nám přinese rok 2020?


Krysa přináší změny

Krysa je prvním znamením čínského zvěrokruhu a spolu s ní tak přicházejí také nové začátky. Co letos zasejete, budete sklízet po dalších dvanáct let. V čínské kultuře je vnímána jako respektované a moudré zvíře, které umí být velkorysé a inteligentní, ale není radno si jej proti sobě poštvat. Krysa je znamení aktivní a činorodé a vyžaduje investovat značnou míru energie, která se vám ale beze zbytku vrátí. V určitém smyslu by tedy tento rok měl být bohatý, ať již se rozhodnete pro cokoliv. Popadněte příležitost za pačesy hned, jakmile se objeví, nabídky se nebudou opakovat. Tento rok přináší štěstí při koupi nemovitostí, zahájení podnikání nebo při velkých investicích. Doslova nezůstane kámen na kameni. Do čehokoliv se pustíte, máte šanci uspět. Jen nic není zadarmo a nesmíte se bát jít příležitostem naproti.

Žádná cestička není lemovaná měkkými oblázky a kráčet po trnech mohou jen urputní, obratní a vytrvalí jedinci s dostatkem píle.

Symbolika pěti prvků

Čínská kultura je protkaná pěti elementy. A tak nás čeká rok kovové krysy. Co to znamená? Kov dělá z krysy o poznání citlivější a emotivnější znamení. Což by se mělo promítnout především do mezilidských vztahů. Pokud s někým vedete spory, tento rok by se měly vyřešit, dokážete najít společnou řeč, odpuštění. Kovový element předurčuje rok 2020 k tomu, aby byli lidé k sobě milejší a více si chtěli pomáhat. Snadněji se bude navazovat přátelství a nové vztahy. I jinak nejistí jedinci budou cítit příliv sebevědomí.

Slovo „nejde“ neexistuje

Rok krysy slibuje proudění kreativní energie. Přináší pocit, že nic není nemožné, kdokoliv může být kýmkoliv a svůj osud máme pevně ve svých rukou. Cokoliv si zamanete, můžete toho dosáhnout. Stačí si vybrat, jakým směrem chcete jít. Krysa je v čínské symbolice vnímána jako respektované zvíře, symbolizující štěstí v přirozeném plynutí času. Dokáže najít cestu z nesnází. Nové nápady a plány se jen pohrnou. Stejně tak nové pracovní příležitosti.

Pokud jste si dosud pohrávali s myšlenkou výpovědi či změny pole působnosti, letos je ten pravý čas. Není nač čekat. Svou energii v roce krysy byste měli nasměrovat co nejefektivněji a promyšleně, neboť pokud jí budete mrhat na projekty, které jsou vyhořelé a již vás nenaplňují, můžete se také upracovat k smrti. Pozor na to, za čím vlastně v životě jdete. Je čas vyjasnit si životní priority.

Dalšími čínskými symboly pro letošní rok podle tradiční mytologie jsou kov, bílá barva a
planeta Venuše.

Příznivé zítřky slibuje krysa také na poli zdraví. Oslaben bude jen zažívací systém vlivem nezdravé stravy, stejně tak močový měchýř a prostata. Čínská symbolika praví, že kdo nedokáže vyjadřovat své city a myšlenky a bude v sobě něco dusit, bude často trpět na průjem nebo zácpu. Zažívací ústrojí je přesným odrazem toho, co se nám děje v duši, co cítíme. Jde tzv. o druhý mozek těla a letos se může projevit více než kdy jindy. Naučte se mluvit o svých pocitech a komunikovat problémy a starosti na rovinu. Kdy jindy než teď.

Čínská událost roku

Příchod nového roku již tradičně dokážou Číňané náležitě oslavit, i když letošní oslavy zastínila nečekaná epidemie. Kdo ví, zda i tato událost se promítne do dění dalších 12 let… Nový rok je velká příležitost, s hlubokou mystikou. Všeobecně jde o rok plný pozitivní energie a neutuchajících nápadů. Je čas postavit se všem svým strachům čelem a vykročit směle k novým zítřkům. Koneckonců, každý nový den je příležitostí pro nový začátek a splnění předsevzetí. Pokud jste nestihli začít plnit svá novoroční předsevzetí od 1. ledna, můžete se pokusit o restart s novým rokem krysy 25. ledna. Život nečeká.


“Rok krysy slibuje proudění kreativní energie”

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

Další články:

Nepřehlédněte:

Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.
Účinek a chuť na n-tém stupni. Gorila, Buddha Gelato, Buddha Cookie, Buddha DoSi2 a Buddha Weeding Cheesecake.