happy seeds
Search
Close this search box.

Květnové vydání časopisu ROOTS v prodeji

Květnové vydání časopisu ROOTS, které je čerstvě v prodeji, vás určitě upoutá nejen výraznou obálkou, ale i prvotřídním obsahem, v němž si „to své“ najde každý.
Grafika titulní stránky odkazuje na článek pojednávající o možnostech společného užívání různých bylin a konopí a hned za ním následuje recenze vynikajícího vaporizéru Fenix 2.0. Na dalších stránkách si potom můžete přečíst reportáž z konopné události Cannatech odehrávající se každoročně v dalekém Tel Avivu, užitečné informace načerpají hlavně ženy v dalším dílu seriálu Domácí první pomoc, v němž se jeho autorka tentokrát věnuje problematice menstruačních obtíží a minout byste neměli ani další text Zdeňka Majzlíka o léčebném konopí a jeho (ne)dostupnosti pro české pacienty, který je doplněn o všeříkající komiks popisující oficiální postup, jak se dostat legálně ke konopí.
Připravili jsme i další článek o využití CBD, tentokrát při boji s artritidou a mnoho dalších textů s tématy, na která jste v ROOTS zvyklí.
Přejeme vám příjemné a užitečné počtení 1f609

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

seedbank -30%

Další články:

Nepřehlédněte:

Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.
Účinek a chuť na n-tém stupni. Gorila, Buddha Gelato, Buddha Cookie, Buddha DoSi2 a Buddha Weeding Cheesecake.