happy seeds

Květnové vydání časopisu ROOTS v prodeji

Květnové vydání časopisu ROOTS, které je čerstvě v prodeji, vás určitě upoutá nejen výraznou obálkou, ale i prvotřídním obsahem, v němž si „to své“ najde každý.
Grafika titulní stránky odkazuje na článek pojednávající o možnostech společného užívání různých bylin a konopí a hned za ním následuje recenze vynikajícího vaporizéru Fenix 2.0. Na dalších stránkách si potom můžete přečíst reportáž z konopné události Cannatech odehrávající se každoročně v dalekém Tel Avivu, užitečné informace načerpají hlavně ženy v dalším dílu seriálu Domácí první pomoc, v němž se jeho autorka tentokrát věnuje problematice menstruačních obtíží a minout byste neměli ani další text Zdeňka Majzlíka o léčebném konopí a jeho (ne)dostupnosti pro české pacienty, který je doplněn o všeříkající komiks popisující oficiální postup, jak se dostat legálně ke konopí.
Připravili jsme i další článek o využití CBD, tentokrát při boji s artritidou a mnoho dalších textů s tématy, na která jste v ROOTS zvyklí.
Přejeme vám příjemné a užitečné počtení 1f609

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

happy seeds 2

Další články:

Nepřehlédněte:

V pátém pokračování našeho povídání o chilli a koření se ještě jednou vrátíme do země chilli a především koření zaslíbené - indická kuchyně.
Ženská bylina. Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat kontryhel. Odhalte tajemství kontryhlu ve světě magie a léčitelství.
Prozkoumejte, jak čelit podzimnímu počasí a vyhnout se kašli a nachlazení! Zjistěte, jak se připravit na náladové podzimní dny a udržet se zdravý!