happy seeds
Search
Close this search box.

Automatické pěstování – Udělej si sám – Schéma zapojení

Zdravím všechny zájemce o automatický pěstební systém AUTOGROW. Nedávno mi dorazily žádosti o kompletní schéma zapojení. Rozhodl jsem se vyjít všem vstříc a schéma jsem připravil. Kdo automatický systém ještě neviděl, či o něm neslyšel, tak se jedná o řídící systém k samozavlažování rostlinek, udržování mikroklimatu či spoustění osvětelení pro in-door pěstování, který si můžete za cenu do 1.000,- Kč složit sami.

My jsme pro Vás zdarma připravili návod jak na to a program do mikrokontroleru, který již umí ledacos. Někdo by se zalekl složitosti a časové náročnosti. Ale opak je pravdou. Do 15 minut jsou drátky tam, kde mají být.

Novou nabídkou je program, který Vám můžeme dodat rovnou nahraný v hlavní řídící jednotce i s ostatními díly a videotutoriálem. Jediné co zbývá uživateli, je vymyslet jak a do jaké krabice vše uloží.

Zdar a sílu přeje vývojář Lukáš

RSPlan095

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

seedbank -30%

Další články:

Nepřehlédněte:

Proč podzemní skleník. Není divu. Ve Střední Evropě rozhodně nepanují podmínky vhodné pro celoroční pěstování ovoce nebo zeleniny.
Dokážete si představit příjemný aromatický a chutný zážitek z kouření bez účinků THC? Možná se vám jako první vybaví CBD, ale mýlíte se.
Účinek a chuť na n-tém stupni. Gorila, Buddha Gelato, Buddha Cookie, Buddha DoSi2 a Buddha Weeding Cheesecake.