Automatické pěstování – Udělej si sám – Schéma zapojení

Zdravím všechny zájemce o automatický pěstební systém AUTOGROW. Nedávno mi dorazily žádosti o kompletní schéma zapojení. Rozhodl jsem se vyjít všem vstříc a schéma jsem připravil. Kdo automatický systém ještě neviděl, či o něm neslyšel, tak se jedná o řídící systém k samozavlažování rostlinek, udržování mikroklimatu či spoustění osvětelení pro in-door pěstování, který si můžete za cenu do 1.000,- Kč složit sami.

My jsme pro Vás zdarma připravili návod jak na to a program do mikrokontroleru, který již umí ledacos. Někdo by se zalekl složitosti a časové náročnosti. Ale opak je pravdou. Do 15 minut jsou drátky tam, kde mají být.

Novou nabídkou je program, který Vám můžeme dodat rovnou nahraný v hlavní řídící jednotce i s ostatními díly a videotutoriálem. Jediné co zbývá uživateli, je vymyslet jak a do jaké krabice vše uloží.

Zdar a sílu přeje vývojář Lukáš

RSPlan095

Sdílejte tento příspěvek:
Přihlaste se k odběru novinek:

Další články:

Nepřehlédněte:

V pátém pokračování našeho povídání o chilli a koření se ještě jednou vrátíme do země chilli a především koření zaslíbené - indická kuchyně.
Ženská bylina. Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat kontryhel. Odhalte tajemství kontryhlu ve světě magie a léčitelství.
Prozkoumejte, jak čelit podzimnímu počasí a vyhnout se kašli a nachlazení! Zjistěte, jak se připravit na náladové podzimní dny a udržet se zdravý!